İŞE YARADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİR FİKRİNİZ Mİ VAR? DETAYLAR AŞAĞIDA.

İŞE YARAR FİKRİNİZ Mİ VAR?

                                                
İşe yarar olduğunu düşündüğünüz bir fikriniz mi var? 
Adınızı duyurabileceğinize mi inanıyorsunuz? 
Yerli ELON MUSK olmayı mı hedefliyorsunuz? 
O halde doğru yerdesiniz. Fikriniz/projeniz konusunda gerekli desteği sizlere sağlamaya hazırız. 
Projeniz konusunda '
'İYİ YADA KÖTÜ'' demeyeceğiz. Sizin projeye inancınız ne kadar ise bizlerde en az sizler kadar projenize inanmaya devam ederiz. 
Yatırımcı bulmanın ve sonrasında projeyi faaliyete geçirmenin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bizler tüm süreç boyunca yanınızda olmayı hedefliyoruz. Projenizin getirisi konusunda tahmini hesaplamaları yaptıktan sonra sizlerin kazancını göz önüne sunuyoruz.
CBMK TEKNOLOJİ şirketine güven konusunda bir sorun yaşamayacağınızı TAAHHÜT ederiz. Projelerin hayata geçirilmesi konusunda kolay bir süreç olmayacağını sizlerinde bilmesi gerekmektedir. 


''Projenizin sadece size ait olduğunu ve bütün yasal hakları üstünüze almanın gerekliliğini ve zorunluluğunu unutmayınız!''


Projeniz konusunda ki gerekli detayları paylaştığınız andan itibaren sizlerle hızlı bir şekilde bütün yasal hakları üstünüze almanız konusunda gerekli çalışmayı yürütüyoruz. Süreç devam ederken
TÜRK PATENT KURUMU'na gerekli patent (seçeneğine uygun şekilde) başvuruyu yapıp sizleri patentiniz hakkında sonuç çıkana kadar geçiçi koruma altına alıyoruz. Mühendisler tarafından projenize ait gerekli teknik çizimleri yaptırıp dosyanıza ekliyoruz ve eksiklikleri giderdikten sonra gerekli ''ŞARTNAME''ye göre patent başvurusunu yapıyoruz ve ardından süreci başlatıyoruz. Unutmamanız gerekir ki sadece makine şartlı projeleri kabul etmiyoruz. Değişim yaratacağına inandığınız her türlü proje için desteğe hazırız.


Başvuru formuna gerekli detayları ekledikten sonra şirket tarafından inceleme altına alınıyor. 
Gerekli detaylar;
-Ad Soyad
-Doğum Tarihi
-İletişim Numarası
-Elektronik mail
-Belirtmek İstediniz Adresiniz/İl Ve İlçe
-Projeniz Konusunda Gerekli Kısa Ön Tanım
-Ek Olarak Belirtmek İstediklerinizGerekli bilgileri başvuru formuna ekledikten sonra gönder seçeneğine basın ve ardından tarafınıza iletilen ''BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR'' mailini saklayın. Maili saklamanız ileride doğabilecek sorunlarınıza destek niteliğinde bulunabilir. Süreç boyunca başınıza gelebilecek sorunlar için şirket avukatı ile görüşme imkanına sahipsiniz. 


Şirketimiz tarafından tarafınıza yapılan geri dönüşler sonrasında gerekli tüm detayları paylaşacağız. İzlenmesi gereken yol haritası sade ve anlaşılır bir biçimde olacaktır. 
Unutmamanız gerekir ki proje üretimleri konusunda anlaşmalar yapmak uzun bir süreç gerektirebilir. Zira basit görünen bir makinenin üretim süreci, testler, makina hazırlıkları dahil olmak üzere 6 ay gibi bir süreci bulabilir. Önemli olan sizlerin proje konusunda elinizden geleni bizler gibi yapmanız olacaktır. Süreç boyunca zorlu yollardan geçeceğimizi hatırlatır sizlere bu yolda başarılar dileriz. Sağlıcakla kalın.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram
Proje desteği başvurusu

Projen konusunda ki gerekli başvuru formu

©2020, cbmkteknoloji