START-UP DAYS

CBMK ŞİRKETİ ile iş birliği geliştirmek isteyen tüm girişimcileri Start-up Days Programı’mıza davet ediyoruz.

Açık inovasyonun gücünden yararlanmak için girişimcilerin ürün ve hizmetlerini daha yakından tanımak için başlattığımız Start-up Days Programı ile 15 günlük periyotlarla girişimcilerle bir araya geliyoruz.
24 Haziran 2020 tarihinde başlayan programımız kapsamında; her girişimciden 30 dakikalık zaman dilimlerinde ürün ve hizmetlerini dinlerken, girişimcilerle gerçekleştirebileceğimiz iş birlikleri üzerine de fikir yürütüyoruz. 
Start-up Days kapsamında; en az taslak seviyesinde olan projeleri değerlendiriyoruz. Girişimlerin özellikle belirli bir kategori de olmasını beklemiyoruz. Sizler olacağına inanıyor iseniz bizler değerlendirmeye almak için yeterli neden olarak görebiliriz.

Start-up Days Programı, bir girişimcinin en temel ihtiyacı olan müşteri sayısını artırma noktasında tasarlanmış bir program. Biz de bu kapsamda; kendimizi dijital girişimcilik ekosisteminde girişimcilerin kurumsal olarak kolaylıkla erişebildiği ve iş birliği yapabildiği bir noktada konumlandırıyoruz.

Girişimcilere kapılarımızı ardına kadar açarken; üretim, satış, tedarik zinciri, pazarlama, finans gibi iş süreçlerinin tamamında yer almanın avantajını, girişimlere bu alanlarda geniş bir ölçek sunarak kullanıyoruz.

Start-up Days programının en önemli hedeflerinden birisi de sürdürülebilirlik alanında faaliyet gösteren girişimlerle katma değerli projeler ortaya çıkarabilmek. Sürdürülebilirlik kapsamında çevre, değer zinciri, inovasyon, çalışanlar, liderlik ve toplumsal sorumluluk alanlarında açık inovasyona odaklanıyoruz.

Start-up Days Programı’na başvurmak için girişimcilerin aşağıda bulunan maile yada sayfa sonunda bulunan iletişim formundan ulaşmaları yeterli olacaktır.
mail adresi: generaloffice@cbmkteknoloji.com

START-UP SÜRECİ NASIL İŞLİYOR

  • Start-up Days Programı için başvuru formunu dolduran girişimcilerden, ön elemeyi geçenler ilgili Start-up Days günü için davet ediliyor.

  • İlgili Start-up Days gününde girişimciler, 30 dakikalık sunumlarını Dijital İş Geliştirme ve İnovasyon Direktörlüğü yöneticilerine yapıyorlar.

  • Dijital İş Geliştirme ve İnovasyon Direktörlüğü yöneticileri, girişimcilerin birlikte çalışabileceklerini düşündükleri iş birimleriyle detaylı toplantılar organize ederek, birimler ve grup şirketleri ile girişimlerin tanışmalarını sağlıyor.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
arrow&v
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

©2020, cbmkteknoloji